آژانس مسکن اینترنتی سپید هوم


سپیدهوم:آسان ترین راه برای خانه دار شدن شما


سایت سپیدهوم با بهره گیری از دانش و فن آوری روز و در اختیار داشتن مشاوران با تجربه در صنف املاک و مستغلات کشور با هدف ارائه خدمات نوین در معاملات املاک فعالیت خود را آغاز نمود و با نوید  " ارائه آسان ترین راه برای خانه دار شدن " بهترین مرجع برای خرید ، اجاره ، مشارکت در ساخت و به طور کلی تمامی خدمات املاک در داخل کشور می باشد .همچنین مالکین محترم می توانند در این سایت آگهی فروش و رهن و اجاره ملک خود را ثبت نمایند .
چنانچه شما دنبال ملک خاصی هستید و فرصت جستجو در سایت های املاک را ندارید و یا با جستجو در سایت های املاک ملک دلخواهتان را نیافته اید با ثبت درخواست خرید یا اجاره یا مشارکت در ساخت در سایت، از سرویس : " سریع ترین راه برای خانه دار شدن " بهره بگیرید و شگفت زده شوید.
چگونه خانه دار شویم ؟
خرید خانه امروزه در ایران با چالش‌های بسیار زیادی روبه‌‌رو است. خرید خانه در جامعۀ امروز نیاز به برنامه‌ریزی، مدیریت مالی ، پس‌انداز ، آینده‌نگری و صبر دارد.

 اما چگونه در ایران امروز خانه‌‌دار شویم؟ چگونه با مدیریت مالی ، درآمد کم و هزینه‌ های بالا خانه‌دار شویم؟ راه‌های خانه‌دار شدن چیست؟ بهترین روش خرید خانه چیست؟

 سؤالاتی از این جنس امروز گریبانگیر بسیاری از اقشار جامعه شده‌‌است که هنوز سرمایه و پس‌انداز کافی برای خرید خانه ندارند.

به خصوص که وضعیت اقتصادی روز ایران آن‌چنان مطلوب نیست که بتوان بر مبنای درآمد و پس‌انداز در کوتاه‌مدت خانه‌دار شد و عموماً خانه‌‌دار شدن فرآیندی طولانی، سخت و سنگین است. آمار بالای اجاره‌نشینان در شهرهای بزرگ حاکی از آن است که روش‌های معمول و شناخته‌شده برای خانه‌دار شدن پاسخ درستی به این پرسش‌ها نیستند.

خانه‌‌‌دار شدن در شهرهای بزرگ یک مقوله‌ی متفاوت از خانه‌دار شدن در شهرهای کوچک است. سایت سپیدهوم قصد دارد ، نکات کلیدی و مهمی را برای خانه‌دار شدن عنوان کند تا به شما در این راه کمک نماید...

مشاوره تلفنی ملکی
احتمالا ً تا کنون برای شما این موضوع پیش آمده است که در یک لحظه خاص و به صورت فوری به مشاوری امین و دلسوز برای راهنمایی و ارائه راهکار نیاز داشته باشید مواردی نظیر:

هنگام عقد قرارداد
هنگام ایجاد مشکل با شرکا و یا همسایگان خود برروی ملک
هنگام عمل نکردن طرف مقابل شما به تعهدات درج شده در قرارداد
وهر زمان دیگری که نیاز به دریافت مشاوره فنی و حقوقی فوری،دقیق و مستدل هستید

در تمامی موارد فوق،زمان بسیار ارزشمند است و فرصت سعی و خطا برای حتی یک لحظه نیز وجود ندارد .ارزش این اطلاعات در آن لحظه خاص به قدری بالاست که میتوان برای آن واژه زمان طلایی تصمیم گیری را در نظر گرفت.

در راستای پاسخگویی به این نیاز جامعه ،سایت سپید هوم به زودی در صفحه "مشاوربرخط" در خدمت تمامی مخاطبان گرامی خواهد بود. مرکز مشاوره تلفنی و آنلاین ملکی سایت سپیدهوم با در اختیار داشتن مجموعه ای از متخصصان صنف املاک ، کارشناسان حقوقی ، مالی ، فنی و  بزرگان صنعت ملک و ساختمان به زودی تمامی نیازهای کاربران سایت را پاسخگو خواهد بود.

سپیدهوم سیاهی بی خانه ماندن را به سپیدی خانه دار شدن نوید می دهد .


انجام شود ؟ متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود
متاسفانه انجام نشد متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود